Valgjärve Vallavalitsuse ametnike kontaktid

9.01.17

Vallavanem

Kaido Kõiv

5341 6116

kaido@valgjarve.ee

Vallasekretär

Elen Heidok

799 8470

elen@valgjarve.ee

Maa- ja keskkonnanõunik

Kadri Kaska

799 8472

kadri@valgjarve.ee

Arendus- ja ehitusnõunik

Merlika Niidumaa

799 8439

merlika@valgjarve.ee

Sotsiaalnõunik

Riina Marran

799 8477

riina@valgjarve.ee

Pearaamatupidaja

Kaida Vool

799 8474

kaida@valgjarve.ee

 

Raamatupidaja

Aime Paabo

799 8473

aime@valgjarve.ee

IT-spetsialist

Marko Hint

E-T 8-16.00

K 8-12.00

522 9932

marko@valgjarve.ee

 

 

Aadress
Kooli tee 5
63418 Saverna küla Valgjärve vald Põlva maakond
 
Registrikood
75011085
 
Telefon
(+372) 799 8470
 
E-post
vald@valgjarve.ee

 

 

Vallavalitsuse tööaeg on E-R kell 8.00 - 16.00, lõunapaus kell 11.30 - 11.50