VALGJÄRVE VALLAVOLIKOGU LIIKMED

8.09.17

 

Nimi e-post telefon
Hegri Narusk - volikogu esimees hegri.narusk@polvamaa.ee 5 036 460
Reijo Hausenberg-volikogu aseesimees reijo.hausenberg@mail.ee 5 207 780
Talis Eit- volikogu liige talis112@hot.ee 56 212 595
Astra Kittus- volikogu liige asti12@hot.ee 55 544 592
Ardi Mark- volikogu liige ardi_mark@hotmail.com  53 35 9993
Heli Peetsmann- volikogu liige heli.peetsmann@gmail.com 5 091 619
Kuldar Kukk- volikogu liige eohippus@hot.ee    56 608 598
Inge Tamm- volikogu liige inge.tamm@gmail.com 53 445 769
Anu Luiga- volikogu liige anulg1@gmail.com 56 693 686

 

Vastavalt kohaliku omavalitsuse korralduse seadusele avaldatakse volikogu ja valitsuse määrused Riigi Teatajas.
Volikogu määrused ja otsused ning istungite protokollid on kättesaadavad kõigile dokumendihaldussüsteemis Amphora.